feature

SCISHION V88 Mini TV Box Özellikleri

199.99 TL

Seri Kanal Geçişi İle Binlerce Aplikasyon

SCISHION V88 Mini TV Box stoklarımızda bulunmaktadır IPTV Receiver olarak tanınmaktadır Tuner özelliği yoktur Full HD 4K görüntü kalitesi ile kaliteyi hissedin ister Plazma ister eski model TV'nizi SCISHION V88 Mini TV Box ile akıllandırın!

  • Ultra HD 4K Desteği
  • DDR3 8GB RAM
  • Kamera
  • Youtube
  • Google Play
  • Android Lollipop 5.1

TV Box Özellikleri

TV'nizi akıllandıran cihaz!

icon

Anında Kurulum

X96 MİNİ 7.1.2 Android sürümünde tarafınıza gönderilmektedir herhangi bir kurulum gerektirmeden TV'nize bağlayıp kullanabilirsiniz.

icon

Seri Kanal Geçişi

X96 MINI TV BOX Android tabanlı işletim sistemlerine sahiptirler zamanla kasma gözlenmez. Seri kanal ve menü geçişi ile üstün performans sağlar.

icon

Dahili WİFİ Özelliği

X96 MINI TV BOX Dahili WIFI özelliğine sahiptir ayrıyetten WIFI adaptörü almanıza gerek yoktur ethernet girişi, mobil bağlantı 3G/4G modem desteklemektedir.

icon

Uygulamalar

Android işletim sistemi sayesinde Google play gibi mağazalardan uygulama indirebilir bir Android telefonda yapabildiğiniz herşeyi yapabilirsiniz. İstediğiniz tarayıcıyı kurarak Web'de dolaşabilir veyada Youtube'ye girerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.!

icon

TV Box Güvenliği

Cihaz içerisinde açtığınız tüm Google Play, Youtube, Facebook, Google, Twitter vb. Oturumlar özel yazılımlar ile korunmaktadır hesaplarınızın güvenliği yüksek seviyededir.

icon

4K Ve & Tuner Desteği

IPTV Receiver'de 4K ve Tuner desteği yoktur ancak işlemcisi Quad Core olup birçok uydunun önünde gelmektedir ve yüksek performans sergilemektedir.